I keď svet ide stále dopredu, mladí ľudia musia vždy začínať od začiatku. (Johann Wolfgang von Goethe)

www.tecemko.sk

911 05 Trenčín, Vlárska 383/2F - písomný kontakt a sídlo o.z.
poradenské centrum a kancelária o.z.: Nám. SNP 9, Trenčín (budova VAJAK, 1. posch.)
+421 919 136 192

ODPORÚČAME TI !!!

   Zvyšuj si svoje kompetencie a zúčastní sa neformálneho vzdelávania Slovenského mládežníckeho inštútu IUVENTA. Viac sa dočítaš na:

www.komprax.sk

www.iuventa.sk/sk/KomPrax/Home.alej

(Národný projekt KomPrax bol ukončený v II. polroku 2015 a ďakujeme, že si sa zapojil/a aj prostredníctvom nášho o.z.)

... človek musí nájsť spôsob ako byť šťastný - a človek musí nájsť svoj dôvod - prečo byť šťastný ...

(citát z blogu sme.sk od Kataríny Lorenčíkovej)


 

PRE MLÁDEŽ - VÝZVY K DOBROVOĽNÍCTVU ALEBO PRIDAJ SA K NÁM! - Priebežne zverejňované výzvy k spolupráci mládeže s o. z. 

ZAPOJ SA DO NAŠICH AKTIVÍT, PROJEKTOV ALEBO ROZVÍJAJ S NAMI ČINNOSŤ OBČIANSKEHO ZDRUŽENIA, BUĎ NAŠIM ČLENOM, POĎ DO NÁŠHO TÍMU ...
NEVÁHAJ NÁS KONTAKTOVAŤ, IBA KOMUNIKÁCIA A INFORMÁCIA O SEBE NÁM NAPOVIE O TEBE ... :)

VÝZVA 1: pre záujemcov - dobrovoľníkov

Ak máš záujem pomôcť pri realizovaní aktivít a projektov nášho o. z., nájdi odvahu a kontaktuj nás. Buď doborovoľníkom/čkou a pomôž. Potrebujeme pomoc pri administratívnej činnosti, organizácii florbalových turnajov, propagácii, tvorbe plagátov, aktivít a neformálnych vzdelávaniach a ďalšie. Jedinou podmienkou je, že musíš byť mladý človek do 30 rokov veku a mať chuť zapojiť sa do projektov. Kontaktuj nás akýmkoľvek spôsobom.

______________________________________________________________________________________________________

VÝZVA 2: pre dobrovoľníka - fotografa/fku

Rád/a fotografuješ a máš svoj fotoaparát? Mal/a by si záujem nám zdokumentovať aktivity a projekty? Prihlás sa a pomôž nám zachytiť okamihy aktivít a florbalových turnajov v rámci dobrovoľníctva. My Ti za to budeme robiť reklamu v TeCeMku. Tvoje fotky budú zverejnené aj na našej webovej stránke a výstupoch z projektu. Ozvi sa nám :).

_______________________________________________________________________________________________________

VÝZVA 3: pre dobrovoľníčku - zdravotnú sestru

Hľadáme dobrovolníčku - zdravotnú sestru, ktorá by počas diania florbalových turnajov v čase od 8.00 do 14.00 hod. bola k dispozícii v prípade zranenia súťažiacich. Veríme však, že nebudeme musieť využiť jej odborný zásah a bude chlapcov len tak povzbudzovať z lavičky :). Ak máš záujem, čas a chuť, príď medzi nás - budeme radi. Ozvi sa nám ... :) Ďakujeme.

________________________________________________________________________________________________________

VÝZVA č. 4 PRE DOBROVOĽNÍKA/ČKU na vytvorenie LOGA o. z. 

Hľadáme aktívneho dobrovoľníka/dobrovoľníčku na vytvorenie LOGA nášho občianskeho združenia. Ak máš nápad, záujem, chuť urobiť LOGO pre naše o.z. ako dobrovoľník/čka, neváhaj nás kontaktovať. Tvoju skúsenosť posunieme ďalej a budeme na našej webovej stránke propagovať Tvoj kreatívny počin. Ak sa Ti zapáči činnosť nášho o.z., môžeš sa starať o propagáciu a grafickú tvorbu našich aktivít a projektov. Tešíme sa na spoluprácu, neváhaj nás kontaktovať :).

/01.09.2015/

_______________________________________________________________________________________________________ 

WORKSHOP Dobrovoľníctva - Dňa 6.5.2014 o 9.00 hod. budeme "workshopovať" na tému DOBROVOĽNÍCTVO. Určený je pre aktívnych nezamestnaných mladých ľudí, i keď vekové obmedzenie pre túto činnosť nie je. Taktiež nie je dôležité dosiahnuté vzdelanie, ale podstatná je chuť sa zapojiť, poznávať možnosti, rozvíjať seba a svoje okolie. Kladný vzťah k deťom a mládeži, chuť s nimi pracovať, tráviť voľný čas a byť pre nich inšpiráciou - toto sú tie potrebné ingrediencie pre zapojenie sa do dobrovoľníctva. Príď spoznať možnosti a zaraď sa medzi nás DOBROVOĽNÍKOV. Teším sa na Teba :).

WORKSHOP o DOBROVOĽNÍCTVE zrealizovaní!

Dňa 6.5.2014 sa stretlo 6 záujemcov - potenciálnych dobrovoľníkov a zástupcovia z 3 občianskych združení na 1. workshope podporujúcom dobrovoľnícku činnosť. Cieľom bola nielen výmena skúseností mimovládnych organizácií s dobrovoľníckou činnosťou, ale aj priame nakontaktovanie záujemcov s konkrétnymi občianskymi združeniami - Silnejší-slabším o. z. Trenčín, TeCeMko o. z. Trenčín a sprostredkovane aj Penguin Sport Club o. z. Beckov. Štyria záujemcovia aj spolupráca s o. z. nadviazali a nachádzajú sa v procese, kedy sa stanú dobrovoľníkmi. V budúcnosti plánujeme organizovať aj ďalšie workshopy na podporu dobrovoľníckej činnosti. (16.6.2014)

_______________________________________________________________________________________________________